Hledáme spolupracovnici/ka na pozici

Účetní/Provozní asistent/ka

Náplň práce:

  • Zajišťování přípravy dokladů a fakturace v účetní jednotce
  • Vedení pokladny
  • Zajištění chodu sekretariátu
  • Příprava smluv o poskytování služeb, vedení agendy smluv
  • Komunikace se zákazníkem
  • Telefonáty, korespondence, vedení knihy korespondence

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ s maturitou (ekonomického směru výhodou)
  • Znalost práce na PC ( MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet)
  • Základní ekonomické a účetní znalosti
  • Základní znalost legislativy
  • Praxe v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní

Nabízíme Vám:

  • Stabilní zázemí dobře prosperující menší české firmy
  • Podporu v dalším vzdělávání
  • Platové podmínky odpovídající vašim schopnostem
  • Příspěvky na stravování v hodnotě 100,- Kč
  • Zdravotní volno
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky na kandidáta, zašlete nám, prosím, své CV a motivační dopis shrnující Vaše zkušenosti z výše uvedených oblastí na: job@livebox.cz.